O nas

Budujemy nasz biznes chroniąc Twój produkt

Idealne
dopasowanie
opakowania

SimplePack jest dynamiczną marką opakowań wiodącego producenta termoformowanej masy celulozowej.  Realizujemy indywidualne zamówienia  na opakowania i jednorazowe naczynia dla branż spożywczej, gastronomicznej, elektronicznej, medycznej i kosmetycznej.  Naszą przewagą jest wysoka elastyczność oraz otwartość na potrzeby klienta.  Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu w technologii termicznego formowania masy celulozowej  oraz możliwości  indywidualnego zaprojektowania precyzyjnej matrycy formującej pod konkretne zamówienie  oferujemy najwyższej jakości produkty, które w 100% spełniają oczekiwania klienta. 

W SimplePack wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają wtedy, gdy doskonały projekt można wyprodukować w najnowocześniejszej technologii. Technologia Simple Pack to najwyższa światowa jakość. Dysponujemy parkiem maszynowym, który pozwala na osiągnięcie najwyższych parametrów ciśnieniowych w procesie formowania, co bezpośrednio przekłada się na jakość, trwałość i możliwości użytkowania opakowania.

Najnowocześniejsza
technologia

Innowacyjne
efekty
użytkowe

SimplePack stawia na kolor, innowacyjne efekty wykończenia powierzchni oraz trwałość. Pozwól, aby Twoje opakowanie robiło wrażenie na klientach.  Wyróżnij się z tłumu i spraw, aby Twój produkt zyskał wyjątkową oprawę.  Dzięki naszym opakowaniom, Twój produkt dotrze do klienta w idealnym stanie, a jakość opakowania podkreśli jego wyjątkowość.

SimplePack to w pełni biodegradowalne i w 100% ponownie przetwarzalne opakowania. Wykorzystujemy makulaturę, aby wyprodukować innowacyjny produkt najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że dbałość o środowisko naturalne i możliwość innowacyjnego wykorzystania surowców wtórnych, to nie tylko droga do długoterminowego i zyskownego biznesu, ale też odpowiedzialność za kolejne pokolenia i naszą wspólną Planetę.

Odpowiedzialny biznes